Telefon: 0530 584 27 01

E-Posta: cameli.camyeg@gmail.com

DENİZLİ’DE BULUNAN YEREL EYLEM GRUPLARI OLARAK ORTAK DÜZENLEDİĞİMİZ ”YEG ŞENLİĞİ” ETKİNLİĞİMİZ


01-02 Haziran 2023 tarihlerinde yapılması planlanan Denizli Yeg Şenliği ekinliğimizi Denizli Ticaret Odası önünde gerçekleştirdik.

İlçelermizin potansiyellerini ön plana çıkarmaya çalıştığımız etkinliğimizde her Yeg kendi faaliyetlerini, ilçelerinin yöresel lezzetlerini, coğrafi işaretli ürünlerini, ilçenin tüm eşsiz güzelliklerini il merkezinde yoğun katılımın olduğu etkinliğimizde tanıtma fırsatı bulmuştur.

Etkinliğimiz süresince lezzetlerimizi tanıtmak amacı doğrultusunda Yegler kendi ilçelerine ait yöresel yemeklerini ziyaretçilerimize ikram etti.

Çameli Yerel Eylem Grubu olarak ilçemize ait coğrafi işareti bulunan Çameli Kuru Fasulyesini ve Meneviş Yoğutlamasını ikram ettik.

Bu etkinliğin gerçekleşmesinde büyük katkıları olan başta Yönetim Kurulu Başkanımız Cengiz ARSLAN ve Yönetim Kurulu üyelerimize, büyük emek gösteren Denizli Yeg’lerimize, etkinliğimizin gerçekleşmesinde destekleri olan Denizli Ticaret Odasına, Etkinliğimize katılan Protokol üyelerine ve Yoğun ilgi gösteren Denizli Halkına teşekkür ederiz.


Daha fazla…